Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>
Spółka Rodan Systems podpisała umowę na realizację platformy informatycznej do efektywnego zarządzania wiedzą i badaniami naukowymi dla Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Wartość kontraktu wynosi 3 567 000 PLN brutto.

Konferencja Bezgraniczni LudzieStowarzyszenie Willa Decjusza oraz Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce zapraszają do udziału w konferencji pt. „Bezgraniczni ludzie”, która będzie mieć miejsce w Willi Decjusza Krakowie w dniach 13 – 14 października 2011 roku.

Karaoke4English - innowacyjny sposób nauki angielskiegoNowa aplikacja na smartofny - Karaoke4English - łączy funkcje audiobooka, e-booka, słownika i spersonalizowanego zestawu ćwiczeń językowych w jednym programie do nauki angielskiego.

Spam bez granic - czy czeka nas więcej niechcianych e-maili?Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu nowego artykułu poświęconego spamowi. W artykule Darii Gudkowej nie zabrakło prognoz na najbliższą przyszłość.

Kaspersky Anti-Virus 2012 nagrodzony przez laboratorium AV-ComparativesKaspersky Lab informuje, że produkt Kaspersky Anti-Virus 2012 otrzymał certyfikat "Advanced+" przyznawany przez prestiżowe niezależne laboratorium AV-Comparatives.

Podsumowanie XVII Forum TeleinformatykiZarządzanie informacją, a nie zarządzanie jej nośnikami kluczem do modernizacji państwa - stwierdzili uczestnicy XVII Forum Teleinformatyki W obradach tegorocznego Forum aktywnie uczestniczyli (w kolejności wystąpień)

Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza na ostatni w tym roku termin egzaminów wstępnych na 2 i 3 letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne wieczorowe i dzienne studium fotografii artystycznej i zawodowej.

Popiersie Piłsudskiego trafiło do Kancelarii Prezydenta RPBank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie przekazał w środę Kancelarii Prezydenta RP popiersie Józefa Piłsudskiego, wykonane na podstawie powstałego w 1916 r. oryginału autorstwa Konstantego Laszczki.

Polski wieczór w Parlamencie Europejskim4 października wieczorem w siedzibie Parlamentu Europejskiego odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Maria Skłodowska – Curie w służbie nauki wczoraj i dziś”.

Tematem przewodnim tegorocznego jubileuszowego XV Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego będzie „Kardiologia w praktyce lekarza rodzinnego”, a hasłem kongresu – „Współpracuj z sercem”.

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog