Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>
Pierwsze w Polsce studium wiedzy o winie pod nazwą Universitas Vini otwierają wspólnie Uniwersytet Łódzki oraz firma Partner Center. Jest ono przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych tematyką wina i chcących zdobyć lub pogłębić wiedzę o nim.

Afiliacja krok po kroku (13-10-2011 r.)
Afiliacja krok po krokuProgramy partnerskie to wygodny sposób na zarabianie pieniędzy dla właścicieli stron internetowych, blogów, a dzięki linkom trackingowym, również dla osób aktywnie działających na forach. Krok po kroku odsłaniamy tajniki afiliacji potencjalnym wydawcom!

Programy partnerskie na blogach - czy to się opłaca?Nawet jeśli Twój blog nie posiada jeszcze takiej renomy jak te prowadzone przez Kominka czy Katarynę, możesz zarabiać na swojej twórczości. Jednym ze sposobów generowania zysków są programy afiliacyjne.

Do 23 października 2011 roku studenci z całej Polski mogą zgłaszać chęć udziału w e-szkoleniu OPT!MALNY Start, organizowanym przez Comarch. Poznaj oprogramowanie Comarch OPT!MA

Wypowiedź Jewgienija Kasperskiego o zainfekowanych dronachKaspersky Lab przedstawia wypowiedź Jewgienija Kasperskiego poświęconą ujawnionym ostatnio informacjom na temat zainfekowania wirusem naziemnych stacji kierowania amerykańskimi bezzałogowymi samolotami wojskowymi Predator i Reaper.

W społeczeństwie opartym na wiedzy, umiejętne wykorzystanie kapitału społecznego w biznesie może stanowić klucz do znacznego zwiększenia efektywności biznesowej. O tym doskonale wiedzą biznesowi użytkownicy Facebook’a.

WSFoto rekrutuje na drugi rok14 października br. WSFoto zaprasza na rekrutacje na II rok zaocznego studium fotografii artystycznej i zawodowej. Indywidualne rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w godz. 12.00 – 20.00. Więcej informacji na www.wsfoto.art.pl

XVII Toruński Festiwal KsiążkiWręczenie Nagrody Miast Partnerskich im. Samuela Bogumiła Lindego prozaikom: Hercie Müller i Wiesławowi Myśliwskiemu będzie najważniejszym elementem XVII Toruńskiego Festiwalu Książki.

Wysegregował sobie staż (12-10-2011 r.)
Wysegregował sobie stażTrzymiesięczny płatny staż w rozwojowej firmie – taka jest nagroda dla zwycięzcy piątej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską, zorganizowanego przez białostocką spółkę APS SA.

Fakty i teorie o ZeuSie (12-10-2011 r.)
Fakty i teorie o ZeuSieKaspersky Lab publikuje nowy artykuł poświęcony jednemu z najniebezpieczniejszych zagrożeń ostatnich czasów – trojanowi ZeuS, który jako pierwszy w historii pozwolił cyberprzestępcom na całkowite ominięcie zabezpieczeń stosowanych przez banki online.

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog