Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>
Jakie zmiany w polskim sektorze energii?Energetyka, gaz, paliwa – wyzwania, szanse, inwestycje, wnioski. Dwa dni debat, ponad 40 prelegentów, 1000 uczestników i siedem „Nowych Impulsów”. Na VIII Kongresie Nowego Przemysłu wyznaczono kierunki zmian sektora energetyczno-paliwowego.

Edukacja w wirtualu (20-10-2011 r.)
Wykład dr inż. Marka Koźlaka otworzy sesję biznesową IX Międzynarodowej Konferencji Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu. Dyrektor techniczny i3D wygłosi prelekcję na temat „Edukacji i szkolenia w wirtualnej rzeczywistości”.

Duqu - czy rzeczywiście mamy do czynienia z kolejnym Stuxnetem?Kaspersky Lab przedstawia informacje o nowym trojanie Duqu, nazwanym przez media następcą Stuxneta. Za jego powstaniem stoją najprawdopodobniej ci sami ludzie, jednak nie ma on tak wiele wspólnego ze Stuxnetem, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Nagrody Postacie i firmy, których dokonania wskazują nowe drogi zmian służących wzrostowi rozwoju sektora energetyczno-paliwowego. Pozytywne trendy i inicjatorzy przekształceń. Grupa PTWP SA prezentuje laureatów wyróżnień „Nowy Impuls” za rok 2011.

Spam we wrześniu 2011 r. (19-10-2011 r.)
Spam we wrześniu 2011 r.Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu raportu o spamie dla września 2011 r. Nieznacznemu spadkowi niechcianych wiadomości towarzyszył nowy trik spamerów – użytkownicy otrzymywali e-maile z informacją, że grozi im pozew za rozsyłanie spamu.

Słowniki, nauka języków i tłumaczenie tekstów: PONS.com ma odpowiedź na każde pytanie zadane w jednym z 12 języków. Trzydzieści słowników i 12 milionów słów, wciąż uzupełnianych o nowe wyrażenia, jest dostępnych przez Internet i to całkowicie bezpłatnie.

Kaspersky Lab przedstawia wrześniowy raport dotyczący aktywności szkodliwego oprogramowania na komputerach użytkowników oraz w Internecie. Do raportu wykorzystano dane zebrane z komputerów, na których zainstalowano oprogramowanie firmy Kaspersky Lab.

Marsjanki pomagają! (18-10-2011 r.)
Marsjanki pomagają!Rodzice, chcąc zadbać o odporność swoich pociech, uciekają się do wielu sposobów – od podawania ciepłego mleka z czosnkiem aż po suplementację witaminami.

Edukacja nagrodzona (14-10-2011 r.)
Edukacja nagrodzona40 wyróżniających się uczniów i 62 najlepszych nauczycieli otrzymało nagrody Prezydenta Miasta Torunia. Michał Zaleski wręczył je 14 października 2011 roku w Dworze Artusa, w czasie miejskich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zaproszenie na warsztaty wrażliwości kulturowejW ramach projektu Edukacja dla integracji Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza wszystkich zainteresowanych: nauczycieli, a także trenerów i studentów kierunków pedagogicznych lub pokrewnych do udziału w warsztatach poświęconych edukacji międzykulturowej.

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog