Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Kaspersky Lab uzyskuje amerykański patentKaspersky Lab informuje o uzyskaniu nowego patentu w Stanach Zjednoczonych. Patent nr 8042186 obejmuje zarówno system, jak i metodę wykrywania złożonych szkodliwych programów.

RSS4English - czytaj wiadomości z kanałów RSS i ucz się angielskiegoBrainglass, szwedzki producent aplikacji e-learnigowych na smartfony, wprowadził na rynek program RSS4English, który działa w telefonach z system Android oraz iOS (iPhone i iPod Touch).

Kaspersky Lab informuje o wynikach porównania pięciu korporacyjnych rozwiązań do ochrony IT punktów końcowych pod względem funkcji i łatwości użytkowania. Test został przeprowadzony przez The Tolly Group, jedno z czołowych niezależnych laboratoriów testowych.

Centralna Komisja Egzaminacyjna wprowadza zmiany w egzaminie gimnazjalnym z języka obcego. Od tego roku szkolnego umiejętności językowe gimnazjalistów będą sprawdzane na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym.

Nazwij Centrum Nowoczesności i wygrajRusza konkurs na dopełnienie nazwy Centrum Nowoczesności - instytucji kultury, która powstaje przy ulicy Kościuszki w Toruniu. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.

Gentleman. Mam zegarkowe zasady.Decyzja o wyborze zegarka, nawet w najlepszym sklepie jubilerskim nie jest sprawą prostą. Na szczęście coraz częściej możemy polegać na wiedzy sprzedających.

Freski u Cystersów (02-11-2011 r.)
Historyczne freski z przełomu XVII i XVIII wieku odkryto podczas modernizacji zabytkowego zespołu pocysterskiego w Jeleniej Górze – Cieplicach. Barokowe odkrycia to kolejna atrakcja dla turystów, ale także wyzwanie dla inwestorów i wykonawców.

Pomorzanie w Wehrmachcie (02-11-2011 r.)
Pomorzanie w WehrmachcieDziałalność mieszkańców Pomorza w Wehrmachcie będzie tematem tegorocznej konferencji, organizowanej przez Fundację Generał Elżbiety Zawackiej. Sesja rozpocznie się 3 listopada 2011 r. o godz. 10.15 w Dworze Artusa.

Młodzież ma coraz większą świadomość i wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii. Firmy angażują się w kampanie edukacyjne - wyposażają szkolne laboratoria oraz organizują dla młodzieży międzynarodowe konferencje o tematyce OZE.

Przeprowadzenie udanego ataku na Facebooka jest mało prawdopodobneJakiś czas temu Internet obiegł film, w którym grupa haktywistów Anonymous zapowiedziała, że "zabije" Facebooka 5 listopada 2011 r. Eksperci z Kaspersky Lab nie znaleźli żadnych dowodów na to, że ktoś szykuje się do usunięcia Facebooka z Sieci.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog