Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Nowość w serwisie www.szkolenia24h.plSerwis wprowadził dodatkową funkcjonalność w swojej strukturze. Administratorzy biorąc pod uwagę sugestie użytkowników rozbudowali podział kategorii szkoleń na dodatkowe podkategorie.

Jako autoryzowany partner firmy HP, Compendium Centrum Edukacyjne wprowadziło do oferty szkolenia z tematyki VMware w wersji 5. Szkolenia są przeznaczone dla pracowników działów IT.

Kaspersky Internet Security 2012 Antywirusem Roku 2012Kaspersky Internet Security 2012 został uhonorowany wyróżnieniem "Antywirus Roku 2012" przyznanym przez redakcję magazynu PC World. Zestawienie objęło 10 produktów typu Internet Security dostępnych na polskim rynku.

RSS4English - nr 1 wśród aplikacji edukacyjnych na iPhone'a w PolsceAplikacja do nauki angielskiego RSS4English, stworzona przez firmę Brainglass, stała się najchętniej pobieraną i aktualizowaną do wersji płatnej aplikacją edukacyjną na telefony z systemem iOS w Polsce – wynika z danych Apple App Store.

Zagrożenia października wg Kaspersky LabKaspersky Lab przedstawia październikowy raport dotyczący aktywności szkodliwego oprogramowania na komputerach użytkowników oraz w internecie. Do raportu wykorzystano dane zebrane z komputerów, na których zainstalowano oprogramowanie firmy Kaspersky Lab.

Bezpieczeństwo sieci WiFi w Polsce 2010/2011: PodsumowanieKaspersky Lab Polska przedstawia podsumowanie raportów poświęconych bezpieczeństwu sieci WiFi w polskich miastach. Po przejechaniu niemal 200 km i przebadaniu ponad 22 tysięcy sieci okazało się, że o bezpieczeństwo najlepiej dbają Wrocławianie.

Duży potencjał wzrostu platform gier społecznościowych na FacebookuNajwiększy serwis społecznościowy jest zarazem największą platformą sieciowych gier na świecie. Prognozy wskazują, że w najbliższych latach wartość facebookowego rynku będzie nadal rosnąć.

Duqu rozprzestrzenia się za pośrednictwem błędu w systemach WindowsKaspersky Lab informuje o zidentyfikowaniu luki w systemach Windows, za pośrednictwem której rozprzestrzeniane były wszystkie znane wersje niesławnego trojana Duqu, okrzykniętego następcą Stuxneta.

Przeszkolimy stu nauczycieli„Sytuacje trudne w pracy nauczyciela” to temat szkolenia, jakie dla stu nauczycieli gimnazjów przygotował Urząd Miasta Torunia i Fundacja Haskala. Szkolenia ruszyły w sobotę 5 listopada 2011 roku i odbywają się w Wyższej Szkole Filologii Hebrajskiej.

Źródła Pozytywnej Energii Wokół NasOgólnopolski Program Edukacji Ekologicznej „Źródła Pozytywnej Energii Wokół Nas” to kolejna inicjatywna firmy Energizer. Wszystkie informacje na temat programu oraz materiały edukacyjne są dostępne na stronie www.energowładni.pl.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog