Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Hibiskus i jeżówka - niezawodna broń w walce z przeziębieniemZimą organizm potrzebuje więcej witamin. Zamiast faszerować się końskimi dawkami preparatów witaminowych, polecamy zioła, które są znacznie bezpieczniejsze dla organizmu. Nasz ekspert radzi, jakich ziół zażywać, aby się nie przeziębić.

Krztę tuszu bierz i z językiem spierzchniętym wszerz jak jeż, też się zmierz!Już w sobotę 19 listopada każdy kto włączy Program 1 Polskiego Radia lub TVN24 będzie mógł wziąć udział w artystycznym, transmitowanym na całą Polskę performens-dyktandzie.

Seminarium w Willi Decjusza nt. Pałacu Fredrów w Beńkowej Wiszni na UkrainieStowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza w środę, 23 listopada, o godz. 11.00 do udziału w seminarium podsumowującym trzy etapy realizacji projektu pn. Inwentaryzacja Zespołu Pałacowo-Parkowego Fredrów w Beńkowej Wiszni na Ukrainie (2009 - 2011).

Jesteśmy jak neandertalczycyArcheologiczne potyczki z europejską tożsamością będą tematem przewodnim wykładu dr. Mikołaja Urbanowskiego. To kolejne spotkanie z cyklu „Horyzonty poznania SWPS”, które odbędzie się 24 listopada o godz. 18.00 w siedzibie uczelni przy ul. Chodakowskiej 19/31.

Spotkanie na Uniwersytecie CranfieldW Cranfield w Wielkiej Brytanii odbyło się spotkanie przedstawicieli władz polskich uczelni i brytyjskiej szkoły wyższej Cranfield University. Organizatorem spotkania była UNIT4 TETA.

AV-Test: Darmowe antywirusy dla Androida są niemal bezużyteczneKaspersky Lab informuje o wynikach testu darmowych aplikacji bezpieczeństwa przeznaczonych dla systemu Android przeprowadzonego przez AV-Test, w którym Kaspersky Mobile Security posłużył jako punkt odniesienia.

Problemy i wyzwania współczesnej szkołyEdukacja i problemy dojrzewania w świetle nowych technologii to główne tematy konferencji dla nauczycieli organizowanej w ramach Strefy Młodzieży SWPS. Spotkanie odbędzie się 19 listopada w siedzibie uczelni (ul. Chodakowska 19/31). Wstęp wolny.

Dochodzenie Kaspersky Lab dotyczące Duqu trwa: Od Jasona Bourne'a do DexteraBadanie Duqu prowadzone przez Kaspersky Lab ujawniło nowe fakty o działaniu trojana, metody i taktyki stosowane przez jego twórców. Na jaw wyszły również ich próby wykazania się wątpliwym poczuciem humoru, mimo że cała sprawa jest całkiem poważna.

Krakowska AGH dynamicznie się rozwija!Firma doradcza POLINVEST sp. z o .o. wykonała dla Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie raport pt. "Analiza struktury organizacyjnej i systemu zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie".

Od Scopus Awards do Nobla (16-11-2011 r.)
23 listopada br. spośród 10 finalistów czwartej edycji prestiżowego konkursu dla młodych polskich naukowców SCOPUS - Perspektywy Young Researcher Awards zostanie wybranych trzech laureatów.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog