Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>
Aleje Książki w miastach śląskiej aglomeracjiAleja Korfantego w Katowicach na kilka październikowych dni za sprawą studentów śląskich uczelni ma zamienić się w tętniącą żywym słowem „Aleję Książki”.

Z początkiem września firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – rozpoczęła kolejną akcję promocyjną kierowaną do swoich klientów.

Z początkiem września firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – rozpoczęła kolejną akcję promocyjną kierowaną do swoich klientów.

5-go listopada 2011 r. odbędzie się już po raz drugi Światowy Dzień Użyteczności na Śląsku [World Usability Day Silesia]. Przygotowują go w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie firma technologiczna Future Processing oraz przyjaciele użyteczności.

Nowości Andropolu na militarnych targachDwie unikatowe technologie wykończenia tkanin zaprezentuje na XIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach spółka Andropol S.A. Ich właściwości można przetestować już przy stoisku firmy.

Transmisja online z TEDxLodz9 września br. odbędzie się pierwsza edycja konferencji TEDxLodz. Zaproszeni prelegenci wygłoszą 18-minutowe wystąpienia zgodne z ideą szerzenia wartościowych idei. Całe wydarzenie będzie transmitowane online na stronie konferencji www.tedxlodz.pl.

Wirtualna Szkoła - sposób na sprawną edukację.Powstała innowacyjna platforma, która usprawni działalność polskich placówek oświatowych. Projekt Wirtualna Szkoła (Eszkola24.pl) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu 8.1. Innowacyjna Gospodarka.

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z "Rzeczpospolitą", najczęściej cytowaną gazetą w kraju, i jednym z czołowych dzienników w Polsce. Do gazety dołączona zostanie płyta CD z programem Kaspersky Internet Security 2012 oraz Kaspersky Mobile Security 9.0.

Coraz więcej firm decyduje się na współpracę z Chinami. Niezbędna zaczyna być wiedza o gospodarce, polityce czy uwarunkowaniach kulturowych tego kraju – informują naukowcy z SWPS i zapraszają przedsiębiorców do udziału w Azjatyckiej Szkole Letniej.

W 2011 r. przypada jubileuszowa, X edycja konkursu Europejski Znak Innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych. Za co polskie projekty od dziesięciu lat otrzymują certyfikaty komisarza Unii Europejskiej ds. wielojęzyczności?

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog