Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>
Stypendia plastyczne „Warsztatów twórczego rozwoju”Na uczestników „Warsztatów twórczego rozwoju” w Centrum Janki czekają trzy pięciomiesięczne stypendia plastyczne. Zajęcia prowadzone będą przez Fundację Atelier.

Mądry sposób na niejadka !Mądry sposób na niejadka, czyli jak prostym trikiem namówić malucha do jedzenia zdrowych posiłków. Nowe chrupiące waflowe foremki Vafini zaskoczą Ciebie i Twojego brzdąca!

Zwróć uwagę - idea kampanii społecznychOglądając telewizję, coraz częściej napotykamy na filmy, zdjęcia, czy apele, nawołujące do zmiany zachowania lub zwracające uwagę na jakiś problem obywatelski. Poruszające, nierzadko kontrowersyjne, zawsze jednak skłaniające do myślenia.

Polacy - mięsożercy (14-09-2011 r.)
Polacy - mięsożercyNajnowsze badania, opublikowane w książce ,,Who Eats What” wskazują, że Polska jest jednym z krajów, znajdujących się w światowej czołówce pod względem spożycia mięsa. Zajmujemy bowiem wysokie, 12 miejsce.

Kaspersky Lab przedstawia sierpniowy raport dotyczący aktywności szkodliwego oprogramowania na komputerach użytkowników oraz w Internecie. Do raportu wykorzystano dane zebrane z komputerów, na których zainstalowano oprogramowanie firmy Kaspersky Lab.

XVII Forum Teleinformatyki-start za 10 dni-22 września br.„Cyfrowa Europa wyzwaniem dla polskiej prezydencji w UE” agenda i formularz rejestracyjny: www.forumti.pl filmowy zwiastun Forum: http://www.youtube.com/watch?v=o4CDlrZUf1Q

Bezpieczeństwo sieci WiFi w Polsce 2010/2011: PoznańKaspersky Lab Polska przedstawia raport bezpieczeństwa sieci WiFi w Poznaniu. Jest to część drugiej serii badań na terenie polskich miast - poprzednia objęła 8 miast i została przeprowadzona w okresie VII - XI 2009 r.

Ludzkie stypendium Grupy Raben przyznane29 sierpnia 2011 roku odbył się finał konkursu stypendialnego Wing’s Spreaders. Tegoroczna edycja miała wyjątkowy charakter, bowiem została uruchomiona w dniu dwudziestej rocznicy rozpoczęcia działalności przez Grupę Raben w Polsce.

Prezentacje można prowadzić z pasją i swobodą!Prezentacje dla wielu prowadzących są udręką. Dla Ciebie także? Wielu prowadzących chciało by je prowadzić tak by wywierać na odbiorców pożądany wpływ. Ty także?

Poznaj nowe metody nauki angielskiegoWrzesień jest czasem powrotu do szkoły dla młodszych uczniów. Większość z nich zapisuje się na kursy językowe, jednak które z nich są najskuteczniejsze?

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog