Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>
Pachnieć i manipulować (24-09-2011 r.)
Pachnieć i manipulowaćW jaki sposób wykorzystując zapachy możemy mieć wpływ na ludzkie zachowanie? Czy możemy manipulować w „dobrym interesie”? Chcąc, nie chcąc robimy to dzięki feromonom...

Agencja SEM Bluerank poszerza zakres projektu realizowanego dla Primeiramao, dużego wydawcy z Sao Paulo. Jednocześnie, jako pierwsza agencja SEM z Polski, wystąpi na konferencji SMX w Sztokholmie.

Laureaci nagrody im. Marka Cara, wręczonej na XVII Forum TeleinformatykiBeata Wanic, Zastępca Dyrektora Śląskiego Centrum Społeczeństwa Informacyjnego i prof. zwyczajny Jerzy Kisielnicki zostali laureatami - wręczanej po raz 10. – honorowej Nagrody im. Marka Cara, tragicznie zmarłego, jednego z pomysłodawców Forum Teleinformatyki.

Wanny ze stali emaliowanej – fakty i mityWśród polskich konsumentów oraz niektórych komentatorów rynku łazienkowego wciąż pokutują stereotypy dotyczące wanien i brodzików wykonanych ze stali emaliowanej. Specjaliści firmy Kaldewei postanowili je przeanalizować. Co się okazało?

Szkoła bez lekcji wychowawczych? Klasa bez wychowawcy? Od nowego roku szkolnego tak właśnie będzie funkcjonowało Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO przy Fabrycznej w Białymstoku.

Cykl seminariów szkoleniowych dla projektantów i architektówWraz z końcem okresu wakacyjnego, firma D+H Polska wznawia cykl seminariów poświęconych projektowaniu systemów oddymiania. Po sukcesie, jakim okazały się wcześniejsze spotkania tego typu.

Prof. Philip Kotler i Scott Bedbury, 18 listopada br., poprowadzą seminarium „Stwórz markę, która zwycięża na rynku! Marketing 3.0.”. Spotkanie w całości poświęcone zagadnieniom z obszaru marketingu odbędzie się w hotelu Sheraton w Warszawie.

Światowy Kongres Języka Hebrajskiego – Brit Ivrit Olamit - odbedzie się w dniach 21 - 22 września 2011 roku w Toruniu.O wyborze miejsca zorganizowania konferencji zdecydowało powstanie Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej.

Poznaj edukację swojego dzieckaWakacje to dla uczniów czas beztroski, wyjazdów i totalnego lenistwa z dala od szkolnej ławki, książek i prac domowych. Jednak jak to w popularnym przysłowiu: „Wszystko co dobre szybko się kończy".

Wrześniowa rekrutacja w Warszawskiej Szkole Fotografii24 września br. odbędą się egzaminy do WSFoto. To ostatnia w tym roku szansa, by kształcić się pod okiem m.in. takich artystów jak: Marian Schmidt, Wojciech Prażmowski, Witold Krassowski, Tadeusz Rolke, Paweł Żak, Tomasz Drzewiński, Lorne Liesenfeld.

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog