Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>
Wycieczka do Torunia - to się opłaca!Ruszyła akcja promująca wycieczki szkolne do Torunia w okazyjnej cenie. Uczniowie i nauczyciele, którzy odwiedzą nasze miasto w listopadzie 2011 lub marcu 2012 roku, zapłacą o 20, a nawet 50 procent mniej za bilety do wybranych muzeów i obiektów turystycznych.

Czy winyle przejdą do lamusa?Producenci sprzętu muzycznego co chwila prześcigają się w pomysłach jak ułatwić życie DJ’om. Co chwila na rynku pojawiają się nowe urządzenia, mniej zawodne, bardziej wytrzymałe, rozbudowane etc.

Jak pomóc dziecku w nauce?Zastanawiasz się, w jaki sposób pomóc Twojemu dziecku przyswoić wiedzę i rozwijać jego umiejętności? Zapewnij mu dodatkowe pomoce naukowe i materiały dydaktyczne, by mógł przejść przez nowy rok szkolny z sukcesem.

Zarządzanie czasem? Teoretycznie każdy może się tego nauczyć...Z doskonaleniem zarządzania czasem jest jak z odchudzaniem. Mamy do dyspozycji rozmaite diety i każdemu łatwo powiedzieć: jedz mniej, jedz zdrowiej. Najczęściej jednak odchudzanie kończy się na dobrych radach, teoriach i… porażce.

Już w połowie października 2011 roku w księgarniach pojawi się pierwsze polskie wydanie niemieckiego hitu wydawniczego poświęconego edukacji przestrzennej oraz architektonicznej dzieci i młodzieży pt. „Uwaga! Budowa”.

Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?Mało kto zdaje sobie sprawę, jak ważne w procesie sprzedaży mieszkania, domu lub innej nieruchomości jest jej przygotowanie do tego procesu. Co zrobić aby uczynić naszą nieruchomość bardziej atrakcyjną?

28 września na rynku wydawniczym pojawi się książka pt. „Zintegrowane Systemy Informatyczne klasy ERP – dobre praktyki wdrożeń". To pierwsza tego rodzaju publikacja dla przedsiębiorców z MSP i studentów.

Ucząc przez zabawę (26-09-2011 r.)
Jeszcze kilkanaście lat temu rodzice nie mieli zbyt dużego pola manewru przy wyborze zabawek dla swojego dziecka. Dziś na rynku mogą bezustannie przebierać w gadżetach dla swoich milusińskich...

Wyższa Szkoła Logistyki rozpoczęła kolejny rok akademickiUroczysta immatrykulacja studentów pierwszego roku Wyższej Szkoły Logistyki odbyła się 24 września 2011 roku. Naukę w pierwszej w Polsce uczelni logistycznej rozpoczęło w roku akademickim 2011/2012 blisko 1000 osób. To właśnie oni w auli WSL ślubowali:

Elektroniczne indeksy w WSLStudenci Wyższej Szkoły Logistyki już nie muszą się martwić, że zgubią indeks ze wszystkimi wpisami ocen z egzaminów, nie będą musieli również stać w kolejkach po to, by uzyskać wpis zaliczeniowy od prowadzącego zajęcia.

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog