Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>
UMK z Collegium HumanisticumZłożenie kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Kopernika zainaugurowało rok akademicki na największej uczelni wyższej w Toruniu. 3 października 2011 r. został też oddany do użytku nowy budynek Uniwersytetu Mikołaja Kopernika - Collegium Humanisticum.

Policz Nogi Stonogi! (04-10-2011 r.)
Policz Nogi Stonogi!Wydawnictwo Egmont wprowadziło na rynek nową grę planszową – „Nogi stonogi”. Główną bohaterką tej sympatycznej gry jest stonoga. I to właśnie ona pomoże małym graczom opanować trudną sztukę podstawowego liczenia oraz naukę kolorów.

Lider BIOPOLu, gospodarzem PAT2011Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN gości w Łodzi uczestników międzynarodowej konferencji Polymers for Advanced Technologies 2011 (Polimery dla Zaawansowanych Technologii). CBMiM PAN jest liderem projektu „BIOPOL.

Do 30. listopada br. studenci oraz absolwentów informatyki i zarządzania, mogą wysyłać swoje zgłoszenia do udziału w rywalizacji na najciekawszą pracę dyplomową o systemach zintegrowanych.

Niedobory witaminy D powszechne wśród PolakówWraz z jesienią rozpoczyna się kampania edukacyjna „Witamina D – zdrowe życie na receptę”. Jej celem jest dostarczanie społeczeństwu informacji na temat właściwej profilaktyki niedoborów witaminy D. Partnerem kampanii jest Merck Serono.

Współpraca ekspertów z firm Kaspersky Lab, Microsoft oraz Kyrus Tech doprowadziła do skutecznego wyłączenia sieci zainfekowanych komputerów znanej pod nazwami Kelihos oraz Hlux.

Cytat tygodnia od Kaspersky LabKażdego miesiąca do botnetów przyłączane są setki tysięcy maszyn. Większość z nich służy do rozprzestrzeniania spamu lub szkodliwego oprogramowania, które może być wykorzystywane np. do cyberszpiegostwa lub podczas ataków DDoS.

Zagraj w biznes (30-09-2011 r.)
Znalazłem się wśród rozbitków na wyspie. Tym razem nie bezludnej. Nie znamy języka, kultury i sposobu bycia tubylców. Najgorzej, jeśli okażą się ludożercami.

Spam w sierpniu 2011: Coraz więcej niechcianych wiadomości e-mail z PolskiKaspersky Lab informuje o opublikowaniu raportu o spamie dla sierpnia 2011 r. Mimo ogólnego spadku ilości spamu w porównaniu z lipcem, Polska po raz pierwszy awansowała do pierwszej dziesiątki listy największych źródeł niechcianych wiadomości e-mail.

Maria Skłodowska - Curie w Parlamencie Europejskim4 października w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli zostanie otwarta wystawa „Maria Skłodowska – Curie w służbie nauki wczoraj i dziś”. Z inicjatywy eurodeputowanej Jolanty Hibner będzie można zobaczyć wyjątkową ekspozycję.

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog