Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Spam w III kwartale 2011 r. wg Kaspersky LabKaspersky Lab informuje o opublikowaniu raportu dotyczącego spamu w III kwartale 2011 r. Spadkowi ogólnej ilości spamu towarzyszy wzrost liczby niechcianych wiadomości e-mail, które stanowią potencjalne zagrożenie.

Jesteśmy pokoleniem cyberbumelantówJak kształtujemy naszą cybertożsamość? Co to jest cyberbumelanctwo? Czy anonimowość w sieci jest jeszcze możliwa? Jak serwisy społecznościowe redukują nasz lęk przed śmiercią?

Ocena e-learningu przez studentów- wyniki badań w WSP TWP w WarszawieStudenci Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie dokonali oceny zajęć prowadzonych w systemie Kształcenia na Odległość (KnO). Wyniki badania pozwoliły określić profil studenta KnO, i dokonać oceny proponowanego programu nauczania.

6475 akcji ratunkowych przeprowadził w ubiegłym roku GOPR. Dla 25 osób zakończyły się one tragicznie. Statystyki nie kłamią, wciąż nie przestrzegamy zasad bezpiecznego zachowania na górskich szlakach.

Miasto walczy z wykluczeniem cyfrowymrząd Miasta Torunia przymierza się do realizacji projektu „Internet – świat w twoim domu”. Przedsięwzięcie polegające na ułatwieniu torunianom dostępu do szerokopasmowej sieci będzie realizowane wspólnie z którąś z organizacji pozarządowych.

Kaspersky Lab: specjalny adres e-mail dla ofiar DuquAby pomóc w analizie i leczeniu infekcji Duqu, Kaspersky Lab stworzył specjalny adres e-mail, poprzez który firmy i osoby fizyczne mogą skontaktować się z ekspertami i poprosić o pomoc w zbadaniu infekcji Duqu.

3 lata PRPW = czas na podsumowanieRealizacja „Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej” została zapoczątkowana we wrześniu 2008 r. Po trzech latach pracy nad poszczególnymi z 56 zadań nadszedł czas na podsumowanie.

Wybierz kierunek dla siebie!Lada moment poszczególne Wydziały Politechniki Warszawskiej rozpoczną rekrutację na studia podyplomowe. Warto zapoznać się z bogatą ofertą, którą w tym roku zaprezentuje Uczelnia o najstarszej w Polsce tradycji.

VUdŚ na Targach Ochrony Środowiska Poleko.Innowacyjność w gospodarce odpadami - to hasło, z którym Veolia Usługi dla Środowiska zaprezentuje swoje doświadczenia i usługi na tegorocznych Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska Poleko, organizowanych w Poznaniu w dniach 22-25 listopada..

Zarządzanie informacją, a nie zarządzanie jej nośnikamikluczem do modernizacji państwa - stwierdzili uczestnicy XVII Forum Teleinformatyki filmowa relacja z Forum http://www.youtube.com/watch?v=DI4z6OFkd2c

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog