Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.pl
data: 30.11.2011 / Korona Konsumenta

Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.plMilitaria.pl po raz kolejny zdobyły uznanie klientów. Tym razem został laureatem plebiscytu Korona Konsumenta edycji 2011 w kategorii sklepy z bronią.

Militaria.pl przestają kojarzyć się tylko i wyłącznie ze strzelectwem, a zaczynają przyciągać sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu.

Największy sklep internetowy w swojej branży oferuje klientom prawie 3500 produktów z takich kategorii jak: wiatrówki, paintball, airsoftgun, noże, latarki, odzież militarną czy też akcesoria do samoobrony. Asortyment jest nieustannie poszerzany w kierunku sprzętu outdoorowego i sportowego.

W dziewięciu salonach firmowych, zlokalizowanych w największych polskich miastach, dla klientów przygotowano praktyczne produkty uznanych światowych marek, które znajdują uznanie zarówno mężczyzn, jak i kobiet, osób młodych i seniorów. W odpowiednim doborze sprzętu, pomaga profesjonalna obsługa. Każdy klient, który ma pytania odnośnie oferty może zadać je za pomocą internetu, telefonu lub bezpośredniego kontaktu, co daje mu pewność, że zostanie obsłużony szybko i kompleksowo. Warto również nadmienić, że znakomita większość produktów oferowanych przez Militaria.pl dostępna jest bez zezwolenia.


Korona Konsumenta
ul. Wilanowska 51
51-206 Wrocław
http://www.koronakonsumenta.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog