Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Pingu's English w Twoim mieście
data: 29.11.2011 / BuzzAir

Pingu's English w Twoim mieścieW ubiegłą sobotę 26 listopada 2011 r. w CoToTu KRAINA WYOBRAŹNI w Gdańsku odbyła się impreza z cyklu „Pingu’s English w Twoim mieście” z udziałem znanej felietonistki Agaty Passent.

Wydarzenie miało na celu przedstawienie Pingu’s English, programu nauczania języka angielskiego dla przedszkolaków. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych oraz osobistej wymiany doświadczeń.

W dzisiejszym zabieganym świecie coraz trudniej wygospodarować chwilę na wspólną zabawę i naukę z dzieckiem. Spotkania „Pingu’s English w Twoim mieście” to interesujący pomysł na spędzenie czasu dorosłych wraz z dziećmi, w sposób przyjemny i pożyteczny. Zarówno rodzice, jak i ich pociechy mogli znaleźć tam coś dla siebie.

Impreza miała na celu promowanie Pingu’s English - kursu języka angielskiego skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym. Powszechnie wiadomo, że dzieci uwielbiają naukę języka obcego poprzez zabawę, dzięki czemu tak szybko chłoną wiedzę. Kursy Pingu’s English dają dzieciom taką możliwość, gdyż oparte są na jednej z najpopularniejszych na świecie postaci z bajek – pingwinka Pingu. Wszystkie materiały do nauki, które prezentowane były na spotkaniu zostały opracowane wyłącznie na potrzeby kursu. Materiały te gwarantują dzieciom wiele radości oraz poczucie bezpieczeństwa w trakcie nauki języka z dobrze im znanym Pingu.

Podczas spotkania Agata Passent, Ambasador marki Pingu’s English oraz prywatnie mama 5-letniego Kuby, podzieliła się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami. Przy kawie można było wymienić się również własnymi doświadczeniami oraz zobaczyć krótką lekcję pokazową z wykorzystaniem materiałów Pingu’s English. Dla najmłodszych natomiast przygotowane zostały takie atrakcje jak konkursy z nagrodami, czytanie bajek i inne zabawy.

Wśród uczestników nie zabrakło rodziców z dziećmi oraz osób pracujących z dziećmi w przedszkolach lub innych placówkach, a także osób zajmujących się nauczaniem języka angielskiego i zainteresowanych wdrożeniem kursów Pingu’s English.

Niebawem organizowane będą kolejne imprezy z cyklu „Pingu’s English w Twoim mieście”.

BuzzAir

BuzzAir
ul. Algierska 25B
03-977 Warszawa
tel. 022 402-96-10
http://www.buzzair.pl

Core PR
http://www.corepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog