Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 13.12.2017


Katalog stron


Olśniewające wnętrza w stylu Glamour
data: 25.11.2011 / OBI Polska

Olśniewające wnętrza w stylu GlamourKażdy z nas chce być wyjątkowy, posiadać coś własnego, intymnego, czego nie będą posiadali inni. Dla jednych może być to styl tego jak się nosimy i zachowujemy, dla innych zaś styl tego, co posiadamy.

Nadanie własnemu mieszkaniu wyjątkowego uroku nie zawsze jest łatwe, daje jednak mnóstwo satysfakcji i radości z kreatywnego tworzenia indywidualnej przestrzeni. Gdy aranżujemy wnętrza zwracamy uwagę na ich funkcjonalność , wygodę i kolorystykę. Chcąc nadać mieszkaniu indywidualnego i ciekawego sznytu warto pomyśleć o stylu Glamour. Dla zwolenników tego stylu ważne są również elegancja i luksus.

Glamour to styl przywodzący na myśl barokowy przepych z kryształowymi żyrandolami, lustrami w ozdobnych ramach, wnętrzami imponującymi luksusowymi dekoracjami.
We współczesnej aranżacji wnętrz styl Glamour zmienił swoje oblicze, dostosował się do współczesnego, wymagającego nowoczesności i wygody odbiorcy, choć wciąż jest synonimem wyrafinowanego gustu.
Styl Glamour odpowiedni jest zarówno w salonie, sypialni jak w kuchni i łazience. Pasuje do aranżacji nowoczesnych oraz tych w stylu retro. Podstawową jego cechą jest blask. To co połyskliwe, odbija świetlne refleksy i czyni wnętrze jasnym, ciekawym i oryginalnym.

Jednym z najważniejszych akcentów pomieszczeń urządzonych w współczesnym stylu Glamour jest niewątpliwie światło. Odpowiednio dobrane oświetlenie jest w stanie nadać niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni. Ostatnio modne stały się lampy z barokowymi wzorami, szlachetnymi materiałami i starannym wykończeniem. Odpowiednie oświetlenie doskonale nada niepowtarzalny charakter przestrzeni, wydobędzie nutę zmysłowości lub po prostu wzmocni minimalistyczną naturę wnętrza.

Więcej informacji na temat oświetlenia można znaleźć w najnowszym numerze magazynu „Sztuka Dekoracji” dostępnym w sklepach OBI za symboliczną złotówkę (dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz fundacji Dziecięca fantazja) lub na stronie www.podlogi.obi.plOBI Polska
Al. Krakowska 102
02-180 Warszawa
http://www.obi.pl

Studio 2x2
http://www.studio2x2.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog