Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.10.2017


Katalog stron


Jesteśmy pokoleniem cyberbumelantów
data: 23.11.2011 / Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Jesteśmy pokoleniem cyberbumelantówJak kształtujemy naszą cybertożsamość? Co to jest cyberbumelanctwo? Czy anonimowość w sieci jest jeszcze możliwa? Jak serwisy społecznościowe redukują nasz lęk przed śmiercią?

Jak kształtujemy naszą cybertożsamość? Co to jest cyberbumelanctwo? Czy anonimowość w sieci jest jeszcze możliwa? Jak serwisy społecznościowe redukują nasz lęk przed śmiercią? To tylko niektóre zagadnienia, jakie zostaną poruszone we Wrocławiu podczas grudniowej konferencji naukowej pt. „Człowiek – istota wirtualna”.

Konferencja odbędzie się w piątek 2 grudnia w nowej siedzibie wrocławskiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przy ul. Ostrowskiego 30. Wystąpienia zapowiedzieli specjaliści z zakresu nowoczesnych technologii, socjologii i psychologii Internetu, w tym prof. dr hab. Włodzisław Duch, dr Julita Koszur dr Krzysztof Krejtz i dr Paweł Mazurek. Wśród zaproszonych gości są także Joanna Gajewska, Barbara Stawarz i Michał Wanke.

– Udzielamy się w serwisach społecznościowych, wykorzystujemy internet do działań marketingowych, kreujemy własną tożsamość w sieci – mówi Jakub Kuś, organizator konferencji. – Zaproszonym ekspertom zadaliśmy pytanie o to, w jaki sposób internet nas zmienia, jak możemy go tworzyć oraz modyfikować. Granica między realnym a wirtualnym jest coraz cieńsza i temu zagadnieniu chcemy poświęcić konferencję – dodaje.

Podczas konferencji odbędą się zarówno wykłady (godz. 10-18.30), jak i debata (godz. 19-20.30). Wydarzenie organizuje wrocławski wydział Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii przy SWPS we Wrocławiu oraz Klub Debat Oksfordzkich SWPS Wrocław. Wydarzenie ma charakter otwarty.

Przeczytaj więcej o SWPS: www.swps.pl (zakładka Wrocław).


Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
ul. Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
http://www.swps.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog