Wiedza i nauka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.10.2017
Katalog stron


Kursy językowe
Angielski dla dorosłych
dostępne podkategorie: Angielski dla dorosłych Angielski dla dzieci Angielski dla firm Angielski metodą bezpośrednią Angielski online Angielski przez Internet Angielski przez Skype Angielski w Warszawie Angielski Żywiec Instytut Austriacki Język angielski Nowy Sącz Język Angielski Wrocław Język duński Język turecki Języki przez Skype lub z dojazdem do klienta Kolonie językowe Korepetycje angielski Lublin Kurs języka arabskiego Kursy business english Kursy języka angielskiego Kursy języka angielskiego Bydgoszcz Kursy języka angielskiego dla dzieci Kursy języka angielskiego i niemieckiego Inowrocła Kursy języka angielskiego Inowrocław Kursy języka angielskiego metodą Callana Kursy języka angielskiego w Piasecznie Kursy języka angielskiego Włocławek Kursy języka angieskiego za granicą Kursy języka bułgarskiego Kursy języka chińskiego Kursy języka chorwackiego Kursy języka czeskiego Kursy języka fińskiego Kursy języka francuskiego Kursy języka hiszpańskiego Kursy języka japońskiego Kursy języka niemieckiego Kursy języka polskiego Kursy języka rosyjskiego Kursy języka słoweńskiego Kursy języka szwedzkiego Kursy języka ukraińskiego Kursy języka włoskiego Kursy językowe dla dzieci Kursy językowe dla firm Kursy językowe mazowieckie Kursy językowe za granicą Kursy językowe Złotokłos Kursy języków obcych Kursy języków obcych Praga Północ Nauka angielskiego i studia za granicą Nauka angielskiego przez internet Nauka angielskiego studia za granicą Nauka języka angielskiego metodą Callana Niemiecki Pomoce naukowe do nauki języków obcych Programy Au Pair Programy do nauki słówek z języka obcego Russian Szkoła Języka Angielskiego Szkoła językowa


angielski Szczecin

shisha-english.pl Konwersacje i korepetycje z angielskiego przy shishy i herbacie! przyjazna atmosfera, mówimy tylko po angielsku, mnóstwo ciekawych tematów, zacznij mówić! Angielski Szczecin

http://shisha-english.pl


Angielski dla firm

Szkoła oferuje kursy angielskiego dla firm Katowice, Bielsko, angielski dla firm Wrocław, Bielsko, Opole, organizuje szkolenia językowe, Business English, szkoła organizuje kursy języka angielskiego dla firm i szkolenia językowe a także uczy angielskiego

http://www.biznes.ih.com.pl


KSK Grupa Edukacyjna - profilowane kursy języka angielskiego, business english

Oferujemy profilowane kursy języka angielskiego dostosowane do oczekiwań takich grup zawodowych jak lekarze, prawnicy, biznesmeni. Zajęcia wzbogacamy o ćwiczenie umiejętności praktycznych z obszaru wystąpień, negocjacji, rozmowy rekrutacyjnej.

http://ksk.edu.pl


Angielski Szczecin

Expert CJS prowadzi kursy języka angielskiego na różnych poziomach. Zapraszamy na kursy ogólne i egzaminacyjne dzieci, młodzież i dorosłych.

http://kursy.jezykowe.szczecin.pl


English Learning Centre

Zapraszamy na naukę języka angielskiego poprzez konwersacje. Jest to najskuteczniejszy i najszybszy sposób na przyswojenie języka. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach do 3 os. w miłej, bezstresowej atmosferze.

http://www.elc-krakow.pl


Język angielski dla dorosłych

Profesjonalne szkolenia językowe SIGNA, pod patronatem Konsulatu Brytyjskiego w Łodzi to oferta przygotowana dla profesjonalistów, dla których angielski jest niezbędnym czynnikiem rozwoju kariery.

http://jezyki.signa.pl


angielski, konwersacje, kursy, matura

Zapraszamy na naukę języka angielskiego poprzez konwersacje. Jest to najskuteczniejszy i najszybszy sposób na przyswojenie języka. Zajęcia odbywają się indiwidualnie lub w grupach do 3 os. w miłej, bezstresowej atmosferze 100 w języku angielskim z doświad

http://www.elc.e-bizes.oeg


Echo Izabela Stefanowska

Nauka angielskiego dla dzieci młodzieży i dorosłych. Przygotowanie do certyfikatów, matur. Wieloletnie doświadczenie.

http://echo-koszalin.com


Licencjat język angielski Stargard

W Stargardzie Szczecińskim funkcjonuje szkoła językowa Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, które dzięki innowacyjnym metodom zapewnia sukces w nauce języków.

http://nkjo.stargard.pl


Mr Brown Kraków

Szkoła języka angielskiego - oferujemy szeroki wachlarz kursów na różnych poziomach dla dzieci, młodzieży i dorosłych, grupowych i na indywidualne życzenie.

http://www.mrbrown.edu.pl


Kursy Ilec

Działamy od przeszło 10 lat. Z naszej szkoły korzystaja pracownicy firm biznesowych, księgowi oraz prawnicy. Przygotowujemy na egzaminy Ilec i ACCA. Zapraszamy.

http://www.acca.tdnet.com.pl


angielski26plus.pl

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH, którzy stracili nadzieję, że się tego języka kiedykolwiek nauczą. Kurs autorski: Podstawy angielskiego - Metoda 55 kroków. Oferta nieograniczona terytorialnie. Więcej: www.angielski26plus.pl

http://www.angielski26plus.pl


Kursy Szczecin

KursySzczecin.pl to strona poświęcona kursom maturalnym i kursom językowym w Szczecinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów.

http://kursyszczecin.pl


Individualist kursy językowe, tłumaczenia

Skrojone na miarę kursy angielskiego i niemieckiego. Kameralna atmosfera do 4 osób w grupie , indywidualne podejście. Kursy biznesowe, ogólne, egzaminacyjne, gramatyczne, konwersacje, dla podróżników, dla branży turystycznej. Pierwsze zajęcia bezpłatne

http://www.individualist.com.pl


Tłumaczenia Angielski, Francusk

Biuro Easy Language Center, specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i francuskiego.

http://www.tlumaczenia.boost.pl


Angielski Kursy i Lekcje Doświadczona lektorka Rachunki wystawiam

ANGIELSKI-WYSTAWIAM RACHUNKI.Magister anglistyki 9-letnie doświadczenie Kursy w firmach Dorośli, Studenci, Matura, egzaminy Bogata gama podręczników i dodatk. materiałów Wstępne spotkanie GRATIS Zajęcia 08.00-17.00.Dobry dojazd. Materiały dodatkowe GRATIS

http://www.angielski-korepetycje-kursy.wizytówka.pl


Nauka języka angielskiego

Na stronie znajdują się informacje na temat szkoleń z języka angielskiego i angielskiego dla dzieci można znaleźć tam informacje na temat angielskiego biznesowego i kursów językowych znajdują się informacje o szkole językowej i możliwości zdania egzaminu

http://angielski-dla-firm.preseo.pl


Edukacja

Na stronie znajdują się informacje na temat ministerstwa edukacji i prawa oświatowego a także prawa szkolnego można znaleźć ciekawe informacje dotyczące pracy dla nauczycieli i karty nauczyciela a także na temat przedszkoli bielskich i szkół językowych

http://oswiata.domy-drewniane.org


angielski wrocław

Zapraszamy do poznania naszej oferty na naukę języka angielskiego we Wrocławiu. proponujemy zajęcia indywidualne, grupowe oraz angielski z dojazdem lektora.

http://wroclaw.moose.pl


Kurs języka angielskiego

W dzisiejszym świecie, w którym granice właściwie nie istnieją jedyną barierą stał się dla nas język obcy. W związku z popularnością języka angielskiego większość osób uczy się właśnie tego języka obcego uczęszczając na kursy językowe.

http://www.nauka-angielskiego.eu


Business English

Funkcjonujemy na polskim rynku od wielu już lat. Z naszej uczelni korzystają przedstawicieli przedsiębiorstw finansowych, księgowi oraz prawnicy.

http://www.business-english.portabilo.pl


Nauka angielskiego

W dzisiejszym świecie język angielski odgrywa olbrzymią rolę. Jego dobra znajomość jest wręcz gwarancja dobrej posady. Może warto zatem odwiedzić pobliską szkołę języków obcych i rozważyć kurs języka angielskiego.

http://www.kursy-jezykowe.pl


Kursy angielskiego

Szkoła Języka Angielskiego w Bydgoszczy British English zaprasza na kursy angielskiego dla dzieci, dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania.

http://www.british-english.com.pl


Kurs Angielskiego Częstochowa

Szkoła językowa Odlschool łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy po to, aby państwu ulżyć w łatwym i przyjemnym przywajaniu języka. Jesteśmy na rynku od przeszło 10 lat, mamy w swej ofercie znaczny wybór języków obcych, najlepszych lektorów, a to wszys

http://oldschool.com.pl


Po sąsiedzku - nauczanie języków obcych.

Języki obce bliżej niż myślisz. Nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Przygotowania do egzaminów. Dogodne terminy i przystępne ceny. Miła i przyjazna atmosfera

http://posasiedzku.eu


Angielski bez gramatyki

Możesz uczyć się angielskiego efektywnie i bezstresowo, zapominając o gramatyce i po prostu ciesząc się nauką.

http://angielski.at.loby.pl


Podróże językowe StudyGlobal: Kursy językowe za granicą

StudyGlobal organizuje wysokiej jakości podróże językowe do najpiękniejszych miejsc w Anglii, Hiszpanii, Niemczech i Francji. Oferujemy atrakcyjne ceny, dzięki którym każdy będzie mógł doświadczyć nauki za granicą oraz zwiedzić interesujące miejsca.

http://www.studyglobal.pl


Mobilna Edukacja - szkoła językowa i centrum korepetycji

Zapraszamy na naszą stronę wszystkich zainteresowanych kursami językowymi, szkołami językowymi lub korepetycjami.

http://www.silesiaexpress.pl


Mentes - szkoła językowa - Grójec

Kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Zniżki dla dzieci i młodzieży. Lekcje prowadzi native speaker.

http://mentes.pl


Akademia Językowa mtm

serdecznie witamy w Akademii Językowej MTM zapraszamy na kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania.

http://www.akademiajezykowa.eu


Quest - szkoła językowa - Puławy

W naszej szkole uczymy języka angielskiego i niemieckiego na 12 poziomach nauczania. Nasi uczniowie uczą sie w małych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do uczniów. Serdecznie zapraszamy.

http://www.quest.pulawy.pl


korepetycje angielski radom

Twoje dziecko czeka matura z hiszpańskiego lub angielskiego? Potrzebuje szybko powtórzyć angielskie słówka, gramatykę, angielskie czasy? Zadzwoń do szkoły językowej LenguaTime i zapytaj o korepetycje z języka angielskiego.

http://www.lenguatime.pl


Angielski Nauka Języka

Super Site z bogato-informującą treścią o profilu edukacyjnym. Gorąco Polecam Thanks!

http://www.english.xmc.pl


szkoła angielskiego Warszawa

Kursy angielskiego - język angieski na najwyzszym poziomie. Szkoła językowa warszawa - specjalizujemy się w kursach przygotowujących do egzaminów FCE, CAE, CPE. Szkoły językowe zazdroszą nam naszego poziomu.

http://www.mmenglish.com.pl


Kurs, nauka angielskiego przez internet, angielski online

Zapraszamy - Angielski online, nauka angielskiego przez internet, kurs angielskiego online przez komputer. Zapraszamy - angielski konwersacje język angielski. Ucz się w wirtualnej klasie w małej grupie uczniów. Zapisz się z nami - angielski online.

http://www.angielskina6.pl


Kursy angielskiego

Szkoła Języka Angielskiego International House zaprasza na kursy językowe w Bydgoszczy i Toruniu. Posiada również filie w Inowrocławiu, Nakle i Żninie. Szkoła organizuje kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

http://www.inthouse.pl


Angielski na telefon

Kurs języka angielskiego na twoim telefonie komórkowym. Ściągaj kurs angielskiego na komórkę

http://www.angielskinatelefon.pl


Szkoła w Szkole - kursy języka angielskiego w Warszawie

Szkoła w szkole oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach. Grupy tylko 4-osobowe! Mieścimy się w Gimnazjum 144 w Warszawie.

http://www.szkolawszkole.pl


Ruslan.pl - kursy językowe, kursy dla firm, kursy językowe z dojazdem - Wrocław

Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe dla firm i osob prywatnych, dzieci, mlodziezy i doroslych. Kursy językowe z dojazdem. Oferujemy kursy jezykowe jezyk angielski, jezyk niemiecki, jezyk rosyjski oraz korepetycje jezyk polski, mat

http://www.ruslan.pl


Tłumacz

Poradnik dla tłumaczy, opisy narzędzi wykorzystywanych w tłumaczeniu. Instrukcja obsługi programu Trados wspierającego tłumaczenia tekstów. Zestaw translatorów i słowników online.

http://www.angielskie.republika.plWitamy

Witamy w naszym serwisie internetowym
Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Wiedza i nauka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Wiedza i nauka - strona główna | Wiedza i nauka - wiadomości | katalog